Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 5 lutego 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Aktualności Wydarzenia

Zabezpieczaliśmy bieg i wydarzenie WOŚP 2023

W ostatni weekend stycznia braliśmy udział w dwóch zabezpieczeniach wydarzeń związanych z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo niskiej temperatury, gorące serca uczestników wygrały po raz kolejny.

28 stycznia 2023 roku od godzin porannych zabezpieczaliśmy XI częstochowski bieg “Policz się z cukrzycą” w ramach parkrun Las Aniołowski, Częstochowa.

Dzień później, 29 stycznia 2023 roku, od południa braliśmy udział podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który miał miejsce na Placu Biegańskiego w Częstochowie.

W obydwu zabezpieczeniach nie odnotowaliśmy żadnej interwencji. Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękujemy za okazane uśmiechy!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]