Drużyna młodzieżowa powstała na wiosnę 2009 roku z inicjatywy naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej, Dariusza Janica. W tym samym roku wystartowała na gminnych zawodach sportowo-pożarniczych i wywalczyła III miejsce.

W 2010 roku wzięła udział w Wojewódzkich zawodach sportowo-pożarniczych MDP , gdzie zajęła II miejsce. W nagrodę młodzież pojechała na 2-tygodniowy obóz do Republiki Czeskiej.

W zawodach ogólnopolskich w 2010 i 2012 roku drużyna młodzieżowa zajęła III miejsce.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w naszej jednostce!
W tym celu prosimy o kontakt z naczelnikiem.