Zegarczwartek, 5 stycznia 2023

Aktualności Wydarzenia

Uczestniczyliśmy w przekazaniu wozu na Ukrainę

4 stycznia 2023 roku zostaliśmy zaproszeni do Ratuszu w Częstochowie na wydarzenie przekazania wozu ratowniczo-gaśniczego dla strażaków z Charkowa.

Prezydent Miasta Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk – podziękował zgromadzonym za wspólną pomoc na rzecz obywateli Ukrainy oraz współpracę przy przekazaniu średniego wozu ratowniczo-gaśniczego z miasta Pforzheim w Niemczech, w której uczestniczyły: Rotary Club Pforzheim, Rotary Club Schwarzwald, Rotary Club Częstochowa oraz Hegelmann Poland. W przekazaniu uczestniczyli także: Prezydent Rotary Club Częstochowa – Tomasz Kołodziejski, szef oddziału Straży Pożarnej w Charkowie – Andriej Eremenko, szef wydziału prawnego Straży Pożarnej – Konstantyn Kowalow oraz przedstawiciele Hegelmann Poland.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na to ważne wydarzenie, a strażakom z Ukrainy życzymy “suchych węży”.

Więcej informacji: https://112czestochowa.eu/przekazanie-samochodu-ratowniczo-gasniczego-dla-strazakow-z-ukrainy

Zdjęcia: Hegelmann Poland/własne