Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 28 maja 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Aktualności Uroczystości

Zabezpieczaliśmy pielgrzymkę strażaków na Jasną Górę

27 maja 2023 r. pod szczyt jasnogórski przybyło ok. 20 000 strażaków z Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z rodzinami.

Nasz zastęp od godziny 7:30 do 11:30 zabezpieczał uroczystość na Placu Biegańskiego. W trakcie zabezpieczenia odnotowaliśmy jedno zdarzenie związane z zasłabnięciem jednego druha, który został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala. Nasze działania polegały na ocenie stanu, zastosowaniu tlenoterapii oraz wsparciu psychicznym poszkodowanego.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]