Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarsobota, 23 grudnia 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Aktualności Interwencje

Otwarcie mieszkania ul. Bienia

21 grudnia 2023 roku byliśmy dysponowani do trzech zdarzeń: o godzinie 20:38 do zalanej drogi na ulicy Chałubińskiego, o godzinie 21:36 do wyczuwalnego zapachu ropy na ulicy Sosnowej i następnie do otwarcia mieszkania w bloku przy ulicy Bienia.

Do trzeciego zdarzenia przedysponowano nas o godzinie 21:51 – starsza kobieta, która wymagała natychmiastowej pomocy nie mogła otworzyć drzwi. Nasze działania polegały na ich wyważeniu w celu dostępu do poszkodowanej, którą przejął Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do wymienionych zdarzeń wyjechaliśmy zastępem 359[S]01 GBARt 2,5/16 Mercedes Benz Atego 1329 AF.

Pełna fotorelacja znajduje się pod tym linkiem.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]