Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarsobota, 5 sierpnia 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Wydarzenia

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze 2023

1 lipca 2023 roku odbyły się miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Tego roku zawody miały miejsce na stadionie UKS Olimpijczyk Częstochowa. Z naszej jednostki wystartowała żeńska drużyna konkurując w sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym zajmując 2 miejsce w grupie C. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Pełna fotorelacja znajduję się pod tym linkiem.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]