Zegarpiątek, 19 stycznia 2024

Uroczystości Wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawcze

13 stycznia 2024 roku o godzinie 17 rozpoczęliśmy Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2023 r. W tym roku było ono nieco inne niż w ubiegłych latach.

Po przywitaniu zaproszonych gości przechodziliśmy do następnych etapów wcześniej ustalonego porządku zebrania. Odczytano sprawozdania naczelnika, prezesa, sekretarza i komisji rewizyjnej, a także wręczono nagrody dla druhów za największą ilość wyjazdów do zdarzeń w 2023 roku. Kolejnym z etapów było uroczyste ślubowanie 11 adeptów pożarnictwa Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na sztandar. Naczelnik jednostki odczytał rotę, którą młodzi kadeci sumiennie powtórzyli, a następnie z rąk Prezesa jednostki oraz Prezydenta Miasta Częstochowy otrzymali gratulacje wraz z legitymacją członkowską. Młodym druhom jeszcze raz serdecznie gratulujemy – w Was pokładamy wiarę w kontynuowaniu tradycji pożarnictwa naszej jednostki.

Przybyłym gościom dziękujemy za poświęcony czas, my z tego miejsca zapewniamy najwyższą jakość współpracy.

Pełna fotorelacja znajduje się pod tym linkiem.