Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarwtorek, 27 czerwca 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Wydarzenia

Dzień Dziecka w Miejskim Przedszkolu nr 11

7 czerwca 2023 roku z okazji Dnia Dziecka odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole nr 11.

Podczas festynu zaprezentowaliśmy dzieciom wóz strażacki wraz z wyposażeniem. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się miejsce za kierownicą oraz możliwość nałożenia hełmu strażackiego, nie tylko przez najmłodszych.

Podczas imprezy zostaliśmy zadysponowani na ulicę 11 Listopada – zgłoszenie dotyczyło nadłamanej gałęzi.

Dyrekcji i organizatorom bardzo dziękujemy za zaufanie!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]