Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarwtorek, 20 czerwca 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Wydarzenia

Dzień Dziecka w Społecznej Językowej Szkole Podstawowej

1 czerwca 2023 roku odwiedziliśmy uczniów Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej w Częstochowie.

Podczas obchodów z okazji Dnia Dziecka zaprezentowaliśmy nasz wóz 359[S]01 wraz z wyposażeniem. Atrakcją dla podopiecznych były sygnały dźwiękowe oraz możliwość nałożenia hełmu strażackiego. Razem z nami obecny był również patrol policji z SPPP Częstochowa.

Dyrekcji i organizatorom bardzo dziękujemy za zaufanie!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]