Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 28 stycznia 2018

Zegar Tomek Matuszczyk

Uroczystości

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017

Wczoraj w naszej remizie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017.

Podczas zebrania miało miejsce przekazanie i poświęcenie naszego nowego samochodu Ford Transit wraz z przyczepą oraz pomnika z wizerunkiem św. Floriana.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]