Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 31 lipca 2019

Zegar Kamil Leszewicz

Interwencje

Zabezpieczenie rejonu miasta i usunięcie gniazda szerszeni

31 lipca 2019 roku braliśmy udział w 2 zdarzeniach: zabezpieczeniu rejonu miasta oraz usunięciu gniazda szerszeni.

O godzinie 8:07 zaalarmowano nas na JRG 1 przy ulicy Rejtana w celu zabezpieczenia rejonu miasta – w tym czasie zastępy z PSP zapoznawały się z nowym odcinkiem autostrady A1. W trakcie zabezpieczenia nie odnotowaliśmy żadnych zdarzeń.

Po powrocie do bazy o 12:34 zadysponowano nas do R. O. D. Przyjaźń przy ulicy Gronowej. Zgłoszenie dotyczyło gniazda szerszeni w obiekcie na jednej z działek. Po wykonaniu dostępu na poddasze gniazdo zostało usunięte. Do jednostki wróciliśmy około 13:50.

W działaniach brał udział 359[S]01 GBA 2,5/16 Mercedes–Benz Atego 1329 AF.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]