Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarczwartek, 5 września 2019

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Pożar wysypiska śmieci przy ulicy Bojemskiego w Częstochowie

29 sierpnia kilka minut przed godziną 18 zostaliśmy zadysponowani do pożaru wysypiska śmieci przy ulicy Mariusza Bojemskiego w Częstochowie.

Po dotarciu na miejsce sytuacja pożarowa była nieopanowana. Na miejscu działały już zastępy z JRG 1 oraz CS PSP. Przy pomocy dźwigu (chwytaka) dostępnego na terenie wysypiska udało się sprawnie przerzucić oraz przelać tlące się odpady. Na ulicę Bojemskiego zadysponowano także zastępy z OSP Dźbów i OSP Gnaszyn, a także oficera operacyjnego miasta mł. bryg. Krzysztofa Dzwonnika oraz Komendanta Miejskiego PSP – st. bryg. Jarosława Piotrowskiego.

Działania zakończono w późnych godzinach wieczornych.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]