Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 18 września 2019

Zegar Kamil Leszewicz

Interwencje

Plama ropopochodna na ulicy Bohaterów Katynia

12 września o godzinie 12:18 zostaliśmy zaalarmowani do neutralizacji plamy ropopochodnej na ulicy Bohaterów Katynia.

Do działań wyjechaliśmy zastępem 359[S]01 GBA 2,4/16 Mercedes-Benz. Plama zaczynała się przy KFC na Bohaterów Katynia, a kończyła na zatoczce autobusowej przy skrzyżowaniu ulic: Bohaterów Katynia i Brzezińskiej.

Działania zakończyliśmy po godzinie.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]