Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarpiątek, 3 stycznia 2020

Zegar Kamil Leszewicz

Interwencje

Kierujący wypadł z drogi i uderzył w drzewo

W nocy z 2 na 3 stycznia 2020 roku, o godzinie 2:37, zostaliśmy zaalarmowani do wypadku na ulicę Długą.

Przekazane nam informacje dotyczyły zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego, który wpadł do rowu. Jedna osoba miała być przytomna, lecz uwięziona w pojeździe.

Okazało się, że zdarzenie ma miejsce na ulicy Bohaterów Katynia. Podczas rozpoznania potwierdziły się informacje – kierujący podróżował sam, nie mógł o własnych siłach wydostać się z pojazdu, którym uderzył w przydrożne drzewo. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i opatrzeniu poszkodowanego przez ZRM, wydobyto osobę z pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Po sprawnej ewakuacji pomogliśmy ZRM w zabezpieczeniu osoby. Kierujący prawdopodobnie był nietrzeźwy.

SiŚ:
351[S]21 GBA 3/27/4,8 Scania P360 – JRG 1
351[S]22 GBAPr 2/24+750 Renault Range D14 – JRG 1
359[S]01 GBA 2,5/16 Mercedes-Benz Atego 1329 – OSP Błeszno
Zespół Ratownictwa Medycznego
Policja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]