Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarwtorek, 29 maja 2018

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Pożar budynku przy ulicy Warszawskiej

Pożar budynku przy ulicy Warszawskiej

W dniu 27.05.2018 r. o godzinie 02:49 zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku przy ulicy Warszawskiej.

Strażacy w aparatach ochrony układu oddechowego podawali dwa prądy wody w natarciu oraz dwa w obronie. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie w instalacji. Do zdarzenia wyjechaliśmy zastępem GBA 359[S]01. Działania zakończyliśmy po godzinie 4.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]