Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarpiątek, 25 maja 2018

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Pożar strychu przy ulicy Michaliny

Pożar strychu przy ulicy Michaliny

W dniu 23 maja o godzinie 22:23 zostaliśmy zadysponowani do pożaru strychu przy ulicy Michaliny.

Przyczyną pożaru był zamontowany na strychu bojler, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejsce udaliśmy się zastępem 359[S]01. Wraz z nami działały zastępy z JRG 1 oraz JRG CS PSP. Działania zakończyliśmy po około półtorej godziny.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]