Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 30 maja 2018

Zegar Łukasz Gołąbek

Interwencje

Wypadek autobusu MPK i usunięcie gniazda os

Wypadek autobusu MPK, ul. Okrzei

Wczoraj dysponowano nas do dwóch zdarzeń. 
16:39 – skrzyżowanie ul. Okrzei z Al. Wojska Polskiego. Wypadek autobusu MPK z ciężarówką. Po dojechaniu na miejsce nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. Trzy osoby z autobusu zostały zabrane przez ZRM do szpitala. Na miejsce dojechały także zastępy z JRG 1 i CS PSP.

Z ul. Okrzei po godzinie 17 zostaliśmy przedysponowani do usunięcia gniazda os na ul. Różana.

W działaniach braliśmy udział zastępem GBA 359[S]01.

Foto: Wal-Car Łukasz B. Tołdi

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]