Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarpiątek, 23 czerwca 2017

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Norwida

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Norwida

Dnia 22 czerwca 2017 r. kilka minut po godzinie 14 na Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Norwida w Częstochowie.

Pierwsze zastępy, które dojechały na miejsce potwierdziły zgłoszenie. W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Kierująca Hondą wymusiła pierwszeństwo poprawnie jadącemu Peugeotowi. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie został ranny. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu samochodów z jezdni oraz kierowanie ruchem.

http://czestochowa998.pl/Kolizja-na-skrzyzowaniu-ulWarszawskiej-z-ulNorwida

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]