Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarpiątek, 23 czerwca 2017

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Pożar składowiska tworzyw sztucznych

Pożar składowiska tworzyw sztucznych

22 czerwca około godziny 17, podczas zabezpieczenia rejonu operacyjnego JRG 1, zostaliśmy zadysponowani na ulicę Bojemskiego do pomocy pracownikom, którzy nie byli w stanie sami opanować pożaru, jaki powstał na składowisku śmieci.

Na miejscu działały zastępy:
250[S]25 – JRG CS PSP
351[S]25 – JRG 1
359[S]01 – OSP Błeszno

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]