Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 11 października 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Ćwiczenia

Manewry jednostek OSP

7 października 2023 roku od godziny 14 na terenie tartaku zlokalizowanego przy ulicy Żyznej trwały manewry jednostek OSP z miasta Częstochowy.

Dwa zastępy z naszej jednostki aktywnie uczestniczyły przy dwóch założeniach: pożarze budynku tartaku oraz wypadku drogowym dwóch samochodów osobowych, które zostały przygniecione konarami drzew. Wszystkie założenia ukończono pozytywnie. Po ćwiczeniach rozjemca z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie – bryg. Marcin Kozioł – przedstawił swoje uwagi, następnie zgromadzeni udali się na ciepły poczęstunek.

Pełna fotorelacja znajduje się pod tym linkiem.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]