Zegarsobota, 1 czerwca 2019

Zegar Kinga Gołąbek

Wizyta w miejskim przedszkolu nr 32 w Częstochowie

We wtorek, 28 maja zastęp z naszej jednostki miał przyjemność odwiedzić dzieci z miejskiego przedszkola nr 32 przy ul. Rocha w Częstochowie.

Strażacy przeprowadzili z dziećmi krótką pogadankę, sprawdzili wiedzę jaką posiadają na temat pracy strażaka oraz numerów alarmowych obowiązujących w Polsce. Następnie pokazali młodemu pokoleniu sprzęt jaki znajduje się na samochodzie, a także zawartość torby PSP-R1. Na koniec otrzymaliśmy ręcznie robione podziękowania.