Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarponiedziałek, 1 lipca 2019

Zegar Kinga Gołąbek

Wydarzenia

Miejskie zawody sportowo – pożarnicze

30 czerwca 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie odbyły się coroczne miejskie zawody sportowo – pożarnicze, na których naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny: żeńska seniorek w grupie “C” oraz drużyna mieszana MDP w grupie chłopców.

Jednostki OSP z terenu miasta reprezentowało łącznie 16 drużyn w tym 3 drużyny żeńskie seniorek, 3 drużyny MDP, 2 drużyny Oldboy oraz 8 drużyn męskich seniorów.

Po uroczystym otwarciu zawodów przez Prezesa ZOSP Powiatu Grodzkiego w Częstochowie, władze Miasta Częstochowy i Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie rozpoczęto rywalizacje o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy i Puchar Prezesa ZOSP Powiatu Grodzkiego w Częstochowie.

O puchar prezydenta jednostki zmagały się w konkurencjach sztafety i ćwiczeniu bojowym, natomiast puchar prezesa był do wywalczenia w konkurencji musztry.

Zawody zakończyły się pozytywnie dla naszych zawodników i zawodniczek, którzy do naszej jednostki wrócili z czterema pierwszymi miejscami i przywieźli zwycięski Puchar Prezydenta Miasta jak i Prezesa ZOSP.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]