Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 20 lutego 2019

Zegar Kamil Leszewicz

Projekty

Przekaż 1% podatku na OSP Błeszno

Przekaż 1% podatku

Prosimy o przekazanie 1% na rzecz naszej jednostki – możesz sprawić, by nasza pomoc była jeszcze bardziej skuteczna!

Jak przekazać 1%?

Instrukcje uzupełnienia w formie elektronicznej i tradycyjnej na naszej stronie:

https://ospbleszno.pl/o-jednostce/przekaz-1-procent-podatku/

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]