Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 7 kwietnia 2021

Zegar Kinga Gołąbek

Aktualności Projekty

Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy firmie Husqvarna oraz firmie Dom i Ogród, B.A.Czaja, która jest Złotym Dilerem Husqvarna za wsparcie finansowe i pomoc w zakupie kosiarki spalinowej Husqvarna LC 253S, dzięki której prace gospodarcze na terenie naszej jednostki będą przyjemnością.

Pragniemy również podziękować firmie FeederSklep za wsparcie finansowe naszej działalności.

Przekazane darowizny pomogą w zakupie niezbędnego sprzętu. Miło nam powitać Państwa firmy w gronie naszych partnerów. Mamy nadzieję na przyjemną i owocną współpracę!

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]