Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarpiątek, 7 czerwca 2013

Zegar Tomek Matuszczyk

Interwencje

Pożar piwnicy na ulicy Walcowników

Pożar piwnicy na ulicy Walcowników

O godzinie 14:50 zostaliśmy zaalarmowani do pożaru piwnicy w budynku mieszkalnym na ulicy Walcowników.

Do zdarzenia wyjechaliśmy zastępem GBA. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono spore zadymienie w piwnicy. Do zadymionych pomieszczeń weszło dwóch strażaków zabezpieczonych w aparaty ochrony dróg oddechowych. Przyczyną zadymienia była nieszczelność pieca centralnego ogrzewania.

Na miejsce dojechały również zastępy z JRG 1 i CS PSP. Działania trwały około 30 minut.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]