Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarczwartek, 30 stycznia 2014

Zegar Tomek Matuszczyk

Interwencje

Pożar drewnianego budynku na Cedrowej

Pożar drewnianego budynku na Cedrowej.

Wczoraj o godzinie 21:25 Stanowisko Kierowania w Częstochowie dostało zgłoszenie o pożarze budynku na ul. Cedrowej.

Dyspozytor w pierwszym rzucie zadysponował JRG 1, CS PSP i alarmował naszą jednostkę. Po dotarciu na miejsce ratownicy zastali drewniany budynek, który cały był objęty płomieniami. Podczas działań zawalił się strop budynku, a strażacy cały czas pracowali w AODO. Z relacji sąsiadów wynikało że w budynku miał znajdować się starszy mężczyzna, lecz po przeszukaniu budynku nie stwierdzono żadnej osoby poszkodowanej. Działania zakończyły się o 00:10.

SiŚ:
351[S]21, 25 – JRG 1
359[S]01 – OSP KSRG Częstochowa-Błeszno
250[S]21, 25 – JRG CS PSP

Zdjęcia na: czestochowa998.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]