Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarpiątek, 18 listopada 2022

Zegar Kamil Leszewicz

Interwencje

Kolizja dwóch samochodów na ulicy Szpitalnej

20 października 2022 roku podczas ćwiczeń jednostek na terenie Huty LIBERTY Częstochowa, zostaliśmy zadysponowani do kolizji na ulicy Szpitalnej.

Podczas rozpoznania potwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych poprzez najechanie na tył. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatorów w pojazdach oraz neutralizacja płynów eksploatacyjnych. Żaden z uczestników nie został poszkodowany.

SiŚ:
359[S]01 GBARt
2,5/16 Mercedes Benz Atego 1329 AF – OSP Błeszno
351[S]21 GBA 3/27/4,8 Scania P360 – JRG 1 Częstochowa
Policja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]