Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 2 marca 2014

Zegar Tomek Matuszczyk

Interwencje

Interwencje 2 marca 2014 r.

Interwencje 2 marca 2014 r.

O godzinie 12:56 zostaliśmy zadysponowani do pożaru traw na ul. Kusocińskiego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się trawa i poszycie leśne na powierzchni około 1 hektara.

Poprosiliśmy o zadysponowanie dodatkowych sił i środków. Do pomocy dojechał zastęp GCBA z naszej jednostki oraz OSP Brzeziny Małe, Brzeziny Wielkie i GBA z JRG 1. Spaleniu uległo około 5 hektarów suchej trawy i poszycia leśnego.

Po ugaszeniu pożaru zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań zaginionej kobiety. Punkt koncentracji – ul. Energetyków, poszukiwania w miejscowości Konradów oraz Blachownia. Kobieta została odnaleziona przez policję w Blachowni.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]