Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 19 grudnia 2021

Zegar Kamil Leszewicz

Aktualności Inne

Przystrajanie choinki dla RKS Raków Częstochowa

17 grudnia 2021 roku od godziny 10 do 13, nasi strażacy uczestniczyli w wydarzeniu na terenie klubu Raków Częstochowa.

W wydarzeniu udział brali młodsi i starsi uczniowie, którzy własnoręcznie wykonanymi ozdobami, przystrajali sporych rozmiarów choinkę widoczną tuż za bramą wejściową na stadion klubu RKS Raków Częstochowa. Pomagali im nasi druhowie, a następnie zaprosiliśmy uczestników na prezentację wozu bojowego wraz z omówieniem sprzętu znajdującego się na jego wyposażeniu.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]