Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarsobota, 7 września 2019

Zegar Kinga Kępa

Inne

Nowy system sygnalizacji włamania i monitoringu

W dniu dzisiejszym w naszej strażnicy został zamontowany nowy system monitorowania włamania i napadu oraz nowy monitoring.

W ramach inwestycji zamontowano:

  1. pięć kamer fullHD, z własnym podświetleniem IR oraz zasięgiem widzenia nocnym do 30 m,
  2. dysk zapisujący nagrania z kamer 24h/7 ,
  3. system umożliwiający podgląd online na telefonach i zapis nagrań w chmurze,
  4. system alarmowy z czujkami ruchu, wyposażony w inteligentne wykrywanie ruchu, zasilanie awaryjne, zabezpieczenie antywandalowe, zabezpieczenie przed sabotażem oraz indywidualne loginy uzbrajania i rozbrajania alarmu dla każdego posiadacza kluczy do garażu.

Całość inwestycji wyniosła ok. 6 tys. zł brutto i została w całości pokryta z funduszy jednostki. Za profesjonalne wykonanie odpowiada firma MrCieślak Systemy bezpieczeństwa, którą serdecznie polecamy i zapraszamy do skorzystania z usług firmy: http://mrcieslak.pl.