Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 30 lipca 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Ćwiczenia

Manewry OSP 2023

23 czerwca 2023 roku braliśmy udział w corocznych manewrach jednostek OSP z terenu miasta i powiatu częstochowskiego wchodzących w skład Kompani nr IV Śląskiej Brygady Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego “Częstochowa 830-11”.

Punktem koncentracji była miejscowość Kruszyna, gdzie w jej lokalnej remizie omówiono założenia tegorocznych manewrów. Przed godziną 12 jednostki wyruszyły w teren.

Naszym zadaniem było ugaszenie pożaru lasu, w którym zagrożeniem były eksplodujące niewybuchy pozostałe po II wojnie światowej.

Więcej informacji i pełna fotorelacja na portalu 112Częstochowa.

Fot. Michał Figzał/112Częstochowa, archiwum prywatne.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]