Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 15 lutego 2017

Zegar Łukasz Gołąbek

Wydarzenia

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W imieniu Zarządu Powiatu Grodzkiego ZOSP RP w Częstochowie informujemy zgłoszonych kandydatów, iż eliminacje powiatowe do “Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej” odbędą się 24 lutego 2017 r. o godzinie 8:30 w sali nr 66 w Komendzie Miejskiej PSP w Częstochowie przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 82/94.

Materiały szkoleniowe do konkursu dostępne są w zakładce dokumenty.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]