Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarczwartek, 5 kwietnia 2018

Zegar Kamil Leszewicz

Interwencje

Zabezpieczenie meczu 4 kwietnia 2018 r.

Zabezpieczenie meczu 4 kwietnia 2018

4 kwietnia 2018 roku od godziny 19 do 21:30 razem z zastępem 351[S]25 zabezpieczaliśmy mecz wysokiego ryzyka pomiędzy RKS Raków Częstochowa, a Odra Opole na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie.

Podczas meczu nie musieliśmy interweniować. Wynik końcowy 0:0.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]