Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarczwartek, 8 marca 2018

Zegar Tomek Matuszczyk

Interwencje

Spis zdarzeń z dnia 8 marca 2018 r.

Pożar traw, ul. Kucelińska

Dzisiaj dysponowano nasz zastęp GBA do 3 zdarzeń:

  1. 12:21 – ul. Kucelińska – pożar traw. Spaleniu uległo ok 1ha.
  2. 16:05 – ul. Bohaterów Katynia – pożar traw
  3. 16:09 – ul. Bohaterów Katynia/ul. Rakowska – potrącenie mężczyzny przez samochód osobowy.

Podczas wyjazdu do pożaru traw zostaliśmy przekierowani do potrącenia mężczyzny przez samochód osobowy. Po dojeździe okazało się, że mężczyzna w wieku 87 lat nie potrzebuje udzielania KPP. Po pojeździe zastępów z JRG 1 udaliśmy się do pożaru traw, gdzie spaliło się ok. 0,5ha. Na miejsce dojechał również zastęp z OSP Brzeziny Wielkie.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]