Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 25 kwietnia 2018

Zegar Łukasz Gołąbek

Interwencje

Spis zdarzeń z dnia 25 kwietnia 2018 r.

Uwięzione jeże, ul. Jesienna

W dniu dzisiejszym dysponowano nas do 6 zdarzeń:

  1. 10:47 – JRG 1 – zabezpieczenie rejonu miasta
  2. 15:40 – ul. Jesienna – uwięzione jeże. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, zastaliśmy studzienkę odwadniającą boisko a w niej dwa uwięzione jeże. Zwierzęta całe i zdrowe zostały uwolnione ze studzienki i wypuszczone na wolność.
  3. 16:43 – Rynek Narutowicza – pożar pustostanu
  4. 18:20 – Rondo Regana – neutralizacja plamy oleju
  5. 18:40 – trasa DK1 – neutralizacja plamy oleju
  6. 21:05 – ul. Żarecka – próba samobójcza. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy osobę poszkodowaną, przytomną, kontaktującą. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP, a następnie przekazaniu osoby pod opiekę ZRM. Na miejscu pracowaliśmy razem z zastępami 351-21 i 22.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]