Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarponiedziałek, 18 marca 2013

Zegar Tomek Matuszczyk

Interwencje

Pożary traw – 17 marzec 2013 r.

Pożary traw - 17 marzec 2013 r.

W niedzielny wieczór nasza jednostka została zadysponowana do trzech pożarów traw.

  1. 18:22, Częstochowa, ul. Południowa – 50m2 suchej trawy
  2. 19:10, Częstochowa, ul. Kusocińskiego – 0,5ha suchej trawy
  3. Po ugaszeniu pożaru na ul. Kusocińskiego – Wrzosowa, ul. Sabinowska – 20ha suchej trawy. Na miejsce zadysponowano również JRG 1 (GBA i GCBA), OSP Wanaty (GBA), OSP Wrzosowa (2x GBA), OSP Poczesna (GBA, GCBA) i OSP Huta Stara (GBA).

W działaniach uczestniczyliśmy zastępem GBA.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]