Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarsobota, 10 lutego 2018

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Pożar samochodu, ul. Bohaterów Katynia

Pożar samochodu, ul. Bohaterów Katynia

Dzisiaj o 13:12 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu przy ulicy Bohaterów Katynia. Po dojeździe stwierdzono brak oznak pożaru, według zgłaszającej zadymienie i swąd spalenizny powstały podczas odpalania samochodu.

SiŚ:
351-21 JRG 1
359-01 OSP Błeszno

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]