Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarwtorek, 1 stycznia 2013

Zegar Tomek Matuszczyk

Interwencje

Pierwsza interwencja w 2013 roku!

Pierwsza interwencja w 2013 roku!

Zabawę sylwestrową przerwał nam dźwięk syreny.

O godzinie 0:19 zostaliśmy zaalarmowani do zadymienia w budynku mieszkalnym na ul. Żychlińskiego. Na miejsce udaliśmy się zastępem GBA w sile 6 osób. Zadymienie było spowodowane pożarem tui, która zajęła się od wystrzelonej petardy. Pożar został ugaszony na pomocą linii szybkiego natarcia.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]