Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarniedziela, 3 stycznia 2021

Zegar Kinga Gołąbek

Interwencje

Dołącz do nas!

Witamy wszystkich w Nowym Roku! Przypominamy, że w dalszym ciągu poszukujemy chętnych osób, które chciałyby dołączyć w nasze szeregi.

Możecie się z nami skontaktować za pośrednictwem naszego fanpage, a także pod numerami telefonów, które widoczne są na plakacie 😁! Ponadto w najbliższą sobotę, czyli 09.01.2021, o godzinie 11:00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla osób, które chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej o naszej działalności.

Naszą akcję wspierają RMF MAXXX oraz Radio Jura💪

https://www.radiojura.pl/strazacy-ochotnicy-z-bleszna…

Zapraszamy serdecznie i życzmy wszystkim

Szczęśliwego Nowego Roku!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]