Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 24 grudnia 2014

Zegar Łukasz Gołąbek

Inne

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2015

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2015

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2015.

Świąteczny czas sprzyja refleksji, rozmowom i spotkaniom w rodzinnym kręgu. Pozwala też podsumować różne sprawy, ale przede wszystkim poczuć, jak niezwykłym darem są międzyludzkie więzi i jak wielką wartością jest nasz polska tradycja.

Życzymy wszystkim naszym sponsorom, sympatykom, przyjaciołom oraz tym, którzy wspierają naszą działalność, aby święta Bożego Narodzenia przyniosły wiele dobrych chwil przeżywanych wspólnie z bliskimi, a Nowy Rok 2015 był szczęśliwy i spełniony oraz obfitował w sukcesy, miłe zdarzenia i dni warte zapamiętania.

Druhny i Druhowie
Ochotniczej Straży Pożarnej
Częstochowa – Błeszno

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]