Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarsobota, 28 października 2017

Zegar Kinga Gołąbek

Inne

Wideorejestrator w naszym GBA

Wideorejestrator w naszym GBA

W dniu dzisiejszym dzięki uprzejmości vat19.pl oraz Korytarz Życia- włącz myślenie na naszym GBA został zamontowany wideorejestrator, dzięki któremu będziemy mogli nagrywać nasze przejazdy w celu większego uświadomienia kierowców jak ważnym jest umożliwienie dojazdu służb na miejsce zdarzenia.

Dziękujemy oraz wierzymy, że będzie ona używana jak najrzadziej!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]