Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarśroda, 27 grudnia 2017

Zegar Kinga Gołąbek

Inne

Detektor gazowy Dräger Pac 3500 CO

Detektor gazowy Dräger Pac 3500 CO

Mikołaj pamiętał także o nas.

Dzięki sponsorowi w dniu dzisiejszym do podziału bojowego został wprowadzony detektor gazowy Dräger Pac 3500 CO do pomiaru tlenku węgla. Jest to sprzęt, który niewątpliwie wzmocni nasz potencjał ratowniczy.

Dziękujemy!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]