Ochotnicza Straż Pożarna Częstochowa-Błeszno

...służymy społeczeństwu nieprzerwanie od 1918 roku

Zegarsobota, 25 lutego 2023

Zegar Kamil Leszewicz

Ćwiczenia

Ćwiczenia RIT poziom 1

“Dobry ratownik to żywy ratownik”, czyli jak od listopada 2022 roku poszerzamy swoje umiejętności w zakresie RIT – Rapid Intervention Team. Grupy Szybkiego Reagowania powstały w odpowiedzi na wysoką liczbę poszkodowanych strażaków, którzy nie posiadali wiedzy na temat samoratowania oraz ewakuacji siebie i partnerów w przypadku zagrożenia podczas zdarzeń.

Więcej informacji wraz z fotorelacją pod tym linkiem.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. [więcej]