Zegarczwartek, 27 czerwca 2019

Zegar Kinga Gołąbek

Ćwiczenia

Ćwiczenia przeciwpowodziowe na zbiorniku Michalina

W niedzielę, 23 czerwca w godzinach 11-14, druhowie z naszej jednostki uczestniczyli w ćwiczeniach przeciwpowodziowych zorganizowanych przy zbiorniku Michalina w Częstochowie.

W ćwiczeniach brały udział wszystkie auta oraz przyczepa przystosowana do usuwania skutków klęsk żywiołowych. Strażacy, zarówno młodsi jak i starsi, mieli okazję zapoznać się ze sprzętem przeciwpowodziowym znajdującym się na autach oraz przyczepie, a także osobiście sprawdzić ich działanie.