Zegarniedziela, 10 października 2021

Aktualności Wydarzenia

Miejskie zawody sportowo–pożarnicze 2021

3 października 2021 roku na stadionie miejskim CKS Budowlani Częstochowa, po rocznej przerwie, odbyły się kolejne miejskie zawody sportowo–pożarnicze jednostek OSP z terenu gminy Częstochowa o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Nasza jednostka zaprezentowała się drużyną damską.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie – bryg. Marka Radosza. W zawodach wzięło udział 14 drużyn (grupa męska A – 6 drużyn, grupa żeńska C – 1 drużyna, MDP – 2 drużyny, Oldboye – 3 drużyny).

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

• ćwiczenie bojowe,
  • sztafeta pożarnicza z przeszkodami.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a publiczności dziękujemy.

Nasza kobieca drużyna zajęła 1 miejsce w swojej grupie – gratulacje dla druhen!

Zdjęcia: własne, Michał Figzał/112Częstochowa