Zegarniedziela, 29 sierpnia 2021

Zegar Łukasz Gołąbek

Aktualności Wydarzenia

Ogólnopolskie zawody sportowo–pożarnicze CTIF Konin 2021

W dniach 27-28 sierpnia 2021 r. w Koninie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze według regulaminu CTIF, będące eliminacjami do Olimpiady Strażackiej CTIF planowanej w lipcu 2022 r. w Słowenii.

Na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie rywalizowały męskie drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych, Kobiece Drużyny Pożarnicze oraz drużyny Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z regulaminem Tradycyjnych Międzynarodowych Zawodów Pożarniczych.

Kobieca Drużyna Pożarnicza z naszej jednostki, startująca w klasie “A”, uzyskała wynik 352,53 pkt, a tym samym ósme miejsce w tabeli końcowej. Dziękujemy za poświęcony czas oraz wysiłek włożony w treningi i po raz kolejny reprezentowanie jednostki na szczeblu krajowym. Gratulujemy!

Dziękujemy Urzędowi Miasta Częstochowa i Naczelnikowi Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego za pomoc i wsparcie.

fot. Damian Wydrych, Krzysztof Nowak/KoninNaszeMiasto