Zegarwtorek, 12 maja 2020

Zegar Kinga Gołąbek

Podziękowania za pomoc w walce z epidemią koronawirusa

W sytuacji wyjątkowej, wiążącej się z zagrożeniem życia i zdrowia każdego z nas, gesty bezinteresowności oraz pomocy potrzebującym są na wagę złota.

W związku z szerzącą się na świecie pandemią wirusa SARS-CoV-2, za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa dziękujemy w szczególności:
  • Fundacji Służby Ratunkowe RP ul. Mickiewicza 36A Jawiszowice www.sluzbyratunkowe.pl – za przekazanie nam kombinezonów ochronnych, maseczek, rękawiczek jednorazowych, środków do dezynfekcji oraz wielu innych środków ochronnych. Zachęcamy Państwa do wsparcia tej fundacji!
  • Sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Częstochowy – za pomoc w postaci materiałowych maseczek uszytych przez Szwaczki z Kluczborka.
  • Producentowi odzieży JADONI – za przekazanie dużej ilości maseczek materiałowych.
  • Radnemu Miasta Dariuszowi Kapinosowi – za pomoc w postaci maseczek materiałowych.

Dzięki wsparciu wyżej wymienionych jesteśmy w stanie bezpiecznie prowadzić działania ratowniczo-gaśnicze, jak i te związane bezpośrednio z koronawirusem.