Zegarwtorek, 21 maja 2019

Delegacja na uroczystości w OSP Murzasichle

18 maja 2019 delegacja naszej jednostki wzięła udział w uroczystości poświęcenia samochodów pożarniczych Scania P450 oraz Star 12.227 u naszych przyjaciół z Ochotniczej Straży Pożarnej w Murzasichlu.

Program uroczystości przewidywał:

• 14:30 – Zbiórka Pocztów Sztandarowych przy remizie
  • 15:00 – Msza Św.
  • 16:00 – Poświęcenie samochodów pożarniczych
  • 16:30 – Przemówienia zaproszonych gości
  • 17:30 – Obiad
  • 19:00 – Zabawa

25 stycznia bieżącego roku jednostka otrzymała nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Scania P450 zabudowany przez firmę Szczęśniak – serdecznie gratulujemy! Artykuł z przekazania wozu.

Nowego nabytku jeszcze raz gratulujemy oraz dziękujemy za gościnę!

Fot. Sebastian Króliszewski, Tomek Matuszczyk.