Zegarponiedziałek, 15 grudnia 2014

Uroczystości

Wigilia MDP, OSP i ZOSP

Wiligia MDP

12 grudnia zorganizowano w naszej OSP wigilię dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, w której wzięli udział przedstawiciele Zarządu OSP, Oddziału Miejskiego ZOSP RP Powiatu Grodzkiego w Częstochowie, Ksiądz Proboszcz oraz młodzi reprezentanci naszej jednostki.

13 grudnia w naszej jednostce odbyła się wigilia OSP oraz Oddziału Miejskiego ZOSP RP Powiatu Grodzkiego w Częstochowie, w której wzięli udział: przedstawiciele wszystkich OSP z terenu miasta Częstochowy, przedstawiciele Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie, przyjaciele z OSP Murzasichle, przedstawiciele Urzędu Miasta Częstochowy, sponsorzy i przyjaciele naszej jednostki oraz Proboszczowie z okolicznych parafii.