Zegarpiątek, 11 stycznia 2013

Zegar Tomek Matuszczyk

Przekaż 1% podatku na OSP Błeszno

jeden procent

Zachęcamy do wpłat “jednego procenta” na cele naszej jednostki.

WSPOMÓŻ STRAŻAKÓW

1% podatku dla Ochotniczej Straży Pożarnej Częstochowa-Błeszno.

Chcielibyśmy być potrzebni niezbyt często, ale tak nie jest.

Możesz sprawić, by nasza pomoc była jeszcze bardziej skuteczna.

Kiedy działamy?

Wypadek drogowy, powódź, pożar, śnieżyce i inne zdarzenia losowe – chciałbyś być wtedy sam?

POMAGAMY OD 1918 r.

42-200 Częstochowa, ul. Długa 63

Konto: Bank Zachodni WBK 03 1500 1399 1213 9006 2677 0000

Jak przekazać 1%?

To nic Cię nie kosztuje. Ty musisz tylko wpisać w odpowiednią rubrykę nasz KRS: 0000072767 i podać kwotę.

Należy wypełnić rubryki – “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39).

UWAGA! W każdym z zeznań rubryka ta mieści się w innym miejscu.

Przekazana kwota nie może przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątego groszy w dół.

Wszystkim dotychczasowym darczyńcom serdecznie

DZIĘKUJEMY!!!jeden procent